اخبار استخدام در سایت استخدام پرداد

اخبار استخدام را در سایت استخدام پرداد دنبال کنیداستخدام ،  آگهی استخدام ، آگهی استخدامی سایت استخدام پرداد یکی از رسانه های برخط اشتغال که علاوه بر انتشار نیازمندیهای همشهری ، اخبار و استخدام های روز اعم از آگهی های استخدام خارجی و داخلی موسسات ، استخدام در بانک ها ، نهاد های دولتی خدمات ویژه ای به کارفرمایان و کارجویان ارائه می دهد.

در چند سال اخیر راه‌اندازی رسانه های آنلاین فعال در حوزه استخدام اشتغال یکی از اتفاقاتی مهم و قابل توجهی است که توانسته به صورت تخصصی قدم‌هایی در کاریابی افراد بردارد..

بسیاری از افرادی که جویای کار هستند، برای اطلاع از شغلی مناسب به سایت‌ها و آگهی‌های روزنامه مراجعه می‌کنند. مراجعه‌ای که شاید بتواند مشکل بسیاری از افراد جویای کار را حل کند اما در برخی مواقع افراد جویای کار به نتیجه دلخواه خود نمی‌رسند.

سایت‌هایی که دو امتیاز دارند؛ اول اینکه سایت استخدام و کاریابی است و دوم آنکه نیروی آماده به کار معرفی می‌کند که سایت استخدام پرداد یکی از همین سایت‌ها به شمار می‌رود به طوری که از یک سو افراد جویای کار با اعلام علاقمندی‌ها و مهارت‌های خود رزومه خود را در سایت قرار می‌دهند و از سوی دیگر کارفرمایان می‌توانند علاوه بر درج آگهی استخدام، از میان رزومه‌های ثبت شده افراد، نیروی متخصص مورد نیاز خود را جذب کنند.

مجوز از دو وزارتخانه "تعاون ، کار و رفاه اجتماعی" و "فرهنگ و ارشاد اسلامی" را می‌توان یکی از امتیازات این سایت کاریابی عنوان کرد.

کاربران سایت استخدام پرداد این اطمینان خاطر را داشته باشند که این سایت علاوه بر انتشار مهم ترین اخبار و استخدام های روز دولتی و غیردولتی از امنیت باالایی برخوردار است و از اطلاعات شخصی کاربران ثبت نام شده به صورت ویژه‌ای محافظت می کند.

اما یکی دیگر از نکات بارز سایت استخدامی پرداد که در دیگر سایت‌های کاریابی نه تنها کمتر بلکه اصلاً مشاهده نمی‌شود، وجود بازرسان نامحسوس با پوشش کارجو و کارفرما است؛ ایده‌ای که باعث می‌شود سلامت محیط و ارتباطات کاربران به صورت کاملاً نامحسوس رصد و در صورت کوچکترین تخلفی برخوردی جدی صورت پذیرد.

"ارائه متن کامل آگهی‌ها به اضافه تصاویر و فایل‌های پیوست"، "قابلیت ذخیره‌ی آگهی‌های موردنظر و مرور آفلاین"، "دسته‌بندی‌های موجود در سایت پرداد"، "امکان به اشتراک‌گذاری آگهی‌ها"، "توانایی جست‌وجو میان آگهی‌ها"، "هماهنگی با انواع تلفن همراه" و "دسترسی سریع به جدیدترین آگهی‌ های استخدام از طریق گوشی تلفن همراه" را می‌توان از دیگر ویژگی‌های اپلیکیشن استخدامی پرداد عنوان کرد.

جهت مراجعه به سایت استخدام پرداد از لینک زیر استفاده کنید

http://estekhdam.pardad.ir