سوالات متداول

هیت پاپ چیست ؟

هیت پاپ یک مرکز تبلیغات و کسب درآمد از طریق پاپ آپ است. و به وسیله آن می توانید از کاربران سایت خود با قرار دادن پاپ آپ کسب درآمد کنید.

 

چگونه کسب درآمد کنم ؟

با قرار دادن کد سامانه تبلیغاتی هیت پاپ ( که در پنل کاربری ، قسمت دریافت کد قرار دارد ) در وب سایت یا وبلاگ خود می توانید از بازدید کنندگان وب خود درآمد کسب کنید.

 

درآمد من به چه میزان است ؟

میزان درآمد شما بستگی به تعداد ورودی پاپ آپ شما ( با آی پی غیر تکراری در هر روز ) دارد که به ما می دهید. در ازای هر ورودی که تایید شود ، 5 تومان به حساب شما منظور می شود.

 

چگونه و چه زمانی می توانم درخواست واریز بدهم ؟

زمانی که درآمد شما به حداقل مبلغ قابل برداشت یعنی 10 هزار تومان برسد ، می توانید از پنل کاربری خود ، قسمت گزارش مالی و برداشت وجه ، مبلغ درخواستی خود را از درآمد خود که می خواهید واریز شود ، وارد کرده و درخواست خود را برای ما ارسال کنید. پس از ارسال درخواست امکان مشاهده وضعیت آن از قسمت درخواست واریز ، وجود دارد .

 

چگونه با هیت پاپ تماس بگیرم ؟

از قسمت تماس با ما ، می توانید با مدیریت سامانه تبلیغاتی هیت پاپ در تماس باشید ؛ همچنین اطلاعات تماس با مدیریت این سامانه در قسمت پشتیبانی قرار داده شده است.

 

زیر مجمموعه چیست و از زیر مجموعه های خود چقدر درآمد کسب می کنم ؟

شما علاوه بر کسب درآمد از طریق معمول ( قرار دادن کد سامانه در وب سایت یا وبلاگ خود ) می توانید با معرفی سامانه تبلیغاتی هیت پاپ به دیگران و گرفتن زیرمجموعه ، به کسب درآمد از این سامانه بپردازید. 5 درصد از درآمد زیرمجموعه شما به حساب شما اضافه میشود

 

چگونه می توانم سفارش پاپ آپ بدهم ؟

از قسمت خرید پاپ آپ در کنترل پانل می توانید برای وب سایت یا وبلاگ خود تبلیغ پاپ آپ بخرید . بعد از انتخاب بسته مورد نیاز و وارد کردن آدرس سایت یا وبلاگ خود و پرداخت آنلاین هزینه بسته مورد نظر ، بلافاصله پاپ آپ فعال شده و ارسال بازدید به صفحه مورد نظر شما شروع می شود.

 

آیا حساب کاربری نمایش دهندگان و تبلیغ دهندگان متفاوت است ؟

خیر . با ثبت نام در سایت ، با یک حساب کاربری می توانید هم به عنوان تبلیغ دهنده و هم به عنوان نمایش دهنده در سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد هیت پاپ فعالیت کنید.

 

آیا می توانم کد کسب درآمد را در چند سایت یا وبلاگ قرار دهم ؟

شما میتوانید کد مخصوص را در چندین سایت و وبلاگ بگذارید و محدودیتی وجود ندارد . باتوجه به تعداد بازدید سایت ها و وبلاگ های خود ، درآمد ماهیانه خواهید داشت.